top of page

Правила поведінки на форумі

     Мета даних правил — модерування форуму і підтримка нормальної здорової дискусії в коментарях до матеріалів і у форумі. Поняття «здорова» дискусія визначається справжніми правилами і особистою думкою адміністрації сайту.

 

     1.Правила участі

1.1. Користувачі повинні проявляти взаємоповагу ошану один до одного.

1.2. Забороняються прояви релігійної, расової, статевої і іншої нетерпимості або дискримінації.

1.3. Забороняється зловживання великими цитатами (більше 12 пропозицій). Користувачі форуму можуть розміщувати в підписі не більше 1 лінійки або невеликому текстовому підпису.

1.4. Забороняється використання лайливих слів на будь-якій мові, образливих випадів і інших висловів, що ображають гідність користувачів конференції, в будь-якій частині повідомлення — заголовку, тексті, підписі і інше.

1.5. Забороняється публікація повідомлень, що дискредитують будь-яку особу (юридичну або фізичну).

1.6. Забороняється публікація повідомлень, аватарів, підписів, які можуть спричинити моральну або будь-яку іншу шкоду будь-якій особі (юридичному або фізичному).

1.7. Забороняється обговорення тем, що суперечать законодавству України, зокрема, обговорення злому програм і серверів, викрадання об'єктів інтелектуальної власності тощо.

1.8. Забороняється здійснення прямої реклами в будь-якій частині повідомлення - заголовку, тексті, підписи і інше. По питаннях реклами на сайті державної виконавчої служби звертайтеся до адміністрації сайту.

1.9. Повідомлення повинно розміщуватись у відповідному його змісту форум.

1.10. Тема повинна мати заголовок, що коротко розкриває зміст повідомлення. У темі повідомлення не повинно бути більше 50% заголовних букв. Заголовки в стилі «Мама, допоможіть!..» або «ПИТАННЯ!!! ТЕРМІНОВО!» є з цієї точки зору неправильними, і будуть відредаговані або видалені адміністрацією сайту.

1.11. Будь-який учасник форуму може звернутися до адміністрації сайту з пропозицією видалити повідомлення, яке на його думку порушує правила форуму. Остаточне рішення про видалення повідомлення приймає адміністрація сайту. 
Будь-якій учасник форуму, який є автором теми може запропонувати закрити дану тему. Остаточне рішення про закриття теми приймається адміністрацією сайту. 

1.12. Забороняється будь-яке комерційне використання матеріалів форуму без письмової згоди власників сайту. 

1.13. Некомерційне використання матеріалів форуму допускається лише при згадці конференції як джерела інформації (державної виконавчої служби Запорізької області), а також імені (псевдоніма) і e-mail адреси (якщо доступна) автора інформації.

1.14. Забороняється використання імен користувачів, схожих на імена інших користувачів (дублювання латиницею і навпаки, написання заголовними буквами, додавання розділових («.», «_» і тому подібне) знаків, у тому числі, з метою видати себе за них або писати повідомлення від їх імені. 

1.15. У іменах користувачів забороняється використання URL-адресов сайтів, ненормативної лексики і словосполук, що можуть нанести моральну або будь-яку інша шкоду будь-якій особі (юридичному або фізичному). 

1.17. Порушникам правил форуму після одного попередження особистим повідомленням буде закритий доступ до форуму на один тиждень. Після другого попередження особистим повідомленням доступ до форуму буде закритий на два тижні. Якщо порушення продовжуються — порушник буде видалений з бази користувачів.

 

     2. Права і обов'язки модераторів форуму

Модератор — це людина, яка відповідає за порядок в своєму розділі форуму, прагне підтримувати і розвивати інтерес до теми форуму і, можливо, але не обов'язково, є фахівцем в питаннях, які обговорюються у форумі, який модерирується ним. Якщо ви відчуваєте в собі сили стати модератором, напишіть адміністрації сайту.

2.1. Модератор має право редагувати і видаляти повідомлення учасників в разі недотримання останніми правил даного форуму. 

2.2. Модератор не має права змінювати загальний сенс повідомлення.

2.3. Модератор повинен об’єктивно оцінювати те або інше повідомлення.

2.4. Модератор має право видаляти одну з двох однакових тем або повідомлень.

2.5. Модератор має бути об’єктивним до учасників (під цим мається на увазі, що модератор використовує свої права до всіх учасників форуму неупереджено).

2.6. Модератору не дозволено застосовувати нецензурні слова і вирази, а також образи на адресу учасників форуму.

2.7. Модератор має бути ввічливим з учасниками форуму.

2.8. Модератор не повинен зловживати правами модератора в особистих цілях. 

2.9. Модератор на власний розсуд може запропонувати авторові теми (повідомивши адміністратора) закрити тему, якщо обговорення виходить за рамки заявленої теми (або запропонувати учасникам обговорення створити нову тему), обговорення спричиняє порушення правил форуму. В разі ствердної відповіді автора, або відсутності відповіді протягом доби, тема закривається. 

2.10. Якщо Ви не задоволені рішенням модератора, звертайтеся до нього за допомогою особистого повідомлення. Публікація у форумах повідомлень для модератора не допускається. Критика і обговорення дій або поведінки модератора у форумі заборонена.

2.11. Всі різночитання, помилки і недоліки правил тлумачаться на користь модератора форуму.

 

     3. Права адміністрації сайту

3.1. Адміністрація сайту має право одноособово приймати рішення про  користувача, закриття теми, видалення повідомлення або теми. 

3.1. Власники сайту мають всі права на зміст форуму. Беручи участь в обговореннях на форумі, ви тим самим підтверджуєте, що не заперечуєте проти використання ваших повідомлень, як в цілому, так і частково при підготовці матеріалів, статей і публікації їх на сторінках (державна виконавча служба Запорізької області) (із посиланням на автора повідомлення), а також редагування, скорочення і цитування їх на даному сайті без зміни сенсу. При використанні вашого повідомлення в публікаціях журналу, воно підписуватиметься вашим ніком (вказаним при реєстрації). 

3.2. Власники мають абсолютний пріоритет при ухваленні будь-яких рішень, що стосуються форуму. 

3.3. Власники форуму не несуть жодної відповідальності за повідомлення користувачів. 

3.4. Правила можуть змінюватися. Про зміни учасники форуму будуть сповіщені. Надсилайте свої пропозиції і коментарі.

bottom of page