top of page

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

ми підібрали усі необхідні ресурси: тести, сайти і онлайн-курси для твоєї профорієнтації

Знімок екрана (806).png

ЦИФРОВА ПЛАТФОРМА
ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

ТЕСТИ

b8b2754ef34a4a2674dc03cb246a456a.jpg

   Профорієнтаційний тест Дж. Холланда (Голланда)

      Джон Голланд – американський учений, професор психології. Згідно його теорії більшість людей належать до одного із шести типів особистості. Для кожного типу підходять певні професії. Людина, яка обере фах відповідно до свого типу, має більше шансів досягти професійних успіхів та залишитися задоволеною власним вибором.

shutterstock_175999337_1.png

     Методика визначення типу професій

     Всім нам щось подобається робити більше, а щось менше, щось ми взагалі відмовляємось робити. Хтось любить ремонтувати техніку, комусь більше подобається спілкуватися з людьми, один у захваті від логіки алгоритмів, інший прагне зберегти для нащадків образи того, що його оточує тощо. Будь-яка професія, залежно від того, з чим має справу працівник, може бути віднесена до одного з 5 типів (за Є.А.Клімовим).

САЙТИ

2.png
3.png
моя проф.jpg
7.png

Кар’єра

      На сайті пропонують ознайомитися із професіями в різних регіонах, є огляд найпопулярніших спеціальностей, алгоритм вибору фаху та типові помилки.

Освіта

     На сторінці є типові помилки при виборі майбутнього фаху, сім кроків до зваженого рішення, також на платформі діє інтернет-проект «Профорієнтація».

Моя професія

    Платформа державної служби зайнятості з профорієнтації та розвитку кар’єри створена з метою надання послуг з профорієнтації у дистанційному режимі. Зареєстрованому користувачу надається безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у он-лайн форматі без відвідування центру зайнятості.

Онлайн платформа неформальної освіти в Україні

    Цей курс про те, як будувати власну кар’єру. Сайт створений для студентів, та абітурієнтів, що тільки обирають майбутню професію, молодих професіоналів, спеціалістів з досвідом, новопризначених керівників та досвічених управленців. Він для всіх, хто опікується питанням свого професійного життя та розвитку, і з рештою – загалом свого життя. 

титщ5.png

Сareer Hub 
 

   Відкривай для себе світ професій та кар’єрних напрямків. Обирай те, що підходить саме тобі. Розпочинай планувати майбутню кар’єру вже сьогодні!

Безымянный.jpg

Профорієнтація - зроби свідомий вибір

   Благодійний фонд "Розвиток України", в рамках проекту "Україна Професійна", та всеукраїнський інтернет-проект "Освітній портал" розпочинають спільний соціальний проект "Профорієнтація", спрямований на усвідомлений вибір майбутньої професії сучасною молоддю.

bottom of page