top of page

Матеріали для педагогів

1.jpg

Даний тренінгг підвищить рівень поінформованості учнів  про світ професій, сформує у школярів уявлення про реалії трудового життя, про сучасний ринок праці регіону, ознайомить із поняттям «професія» та «ринок праці», зі світом професій, сучасним ринком праці регіону, попит на робітничі професії у регіоні.

1.jpg

Даний тренінг

підвищить рівень поінформованості учнів  про світ професій. Ознайомить з професіями, які користуються попитом на регіональному ринку праці. Сформує позитивне ставлення до робітничих професій, реальний погляд на вибір професії з урахуванням відповідно до вподобань, можливостей та потреб ринку праці. 

Разом з учнями допоможе створити формулу правильного вибору професії.

211.jpg

Як один учень 9 класу розповсюдив інформацію про заклади профтехосвіти Чернігівщини серед своїх однолітків

"День кар’єри" Старшокласники шкіл спробували себе в різних професіях

541541.png

Даний тренінг підвищитЬ рівень поінформованості учнів  про світ професій, сформує у школярів уявлення про реалії трудового життя і  сучасний ринок праці регіону, ознайомить учнів із світом професій та факторами, які впливають на вибір професії. Допоможе проаналізувати проведену діагностику професійної спрямованості учнів та  формулу вибору професії.

54854123.png

Даний тренінг 

сформує уявлення про реалії трудового життя, сучасного ринку праці регіону,  попит на професії у регіоні, тенденції в сфері зайнятості, ознайомить учнів зі світом професій та факторами, які впливають на вибір професії, допоможе проаналізувати  алгоритм планування вибору професіїї.

міні тренінг.png

Міні-тренінг 

підвищить рівень толерантності педагогів. Актуалізує уявлення та знання щодо проблеми толерантності та сформує уявлення про унікальність і неповторність кожної особистості. Актуалізує уявлення, знання щодо проблем толерантності та чформує уявлення про унікальність і неповторність кожної особистості.

Безымянный.png
64131.png

Даний урок сформує в учнів відповідальне ставлення до вибору професії, сприятиме усвідомленню ними власних  інтересів до професійної діяльності

2182753.jpg

Даний тренінг підвищить рівень поінформованості учнів про світ робітничих професій, сформує у школярів уявлення про світ професій.

ьмовітоитм.png

НА САЙТІ МОНУ 

РОЗМІЩЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЮ ШКОЛЯРІВ

social-share.png
bottom of page