top of page

Матеріали для педагогів

1.jpg

Даний тренінгг підвищить рівень поінформованості учнів  про світ професій, сформує у школярів уявлення про реалії трудового життя, про сучасний ринок праці регіону, ознайомить із поняттям «професія» та «ринок праці», зі світом професій, сучасним ринком праці регіону, попит на робітничі професії у регіоні.

1.jpg

Даний тренінг

підвищить рівень поінформованості учнів  про світ професій. Ознайомить з професіями, які користуються попитом на регіональному ринку праці. Сформує позитивне ставлення до робітничих професій, реальний погляд на вибір професії з урахуванням відповідно до вподобань, можливостей та потреб ринку праці. 

Разом з учнями допоможе створити формулу правильного вибору професії.

211.jpg

Як один учень 9 класу розповсюдив інформацію про заклади профтехосвіти Чернігівщини серед своїх однолітків

"День кар’єри" Старшокласники шкіл спробували себе в різних професіях

541541.png

Даний тренінг підвищитЬ рівень поінформованості учнів  про світ професій, сформує у школярів уявлення про реалії трудового життя і  сучасний ринок праці регіону, ознайомить учнів із світом професій та факторами, які впливають на вибір професії. Допоможе проаналізувати проведену діагностику професійної спрямованості учнів та  формулу вибору професії.

міні тренінг.png

Міні-тренінг 

підвищить рівень толерантності педагогів. Актуалізує уявлення та знання щодо проблеми толерантності та сформує уявлення про унікальність і неповторність кожної особистості. Актуалізує уявлення, знання щодо проблем толерантності та чформує уявлення про унікальність і неповторність кожної особистості.

54854123.png

Даний тренінг 

сформує уявлення про реалії трудового життя, сучасного ринку праці регіону,  попит на професії у регіоні, тенденції в сфері зайнятості, ознайомить учнів зі світом професій та факторами, які впливають на вибір професії, допоможе проаналізувати  алгоритм планування вибору професіїї.

Безымянный.png
64131.png

Даний урок сформує в учнів відповідальне ставлення до вибору професії, сприятиме усвідомленню ними власних  інтересів до професійної діяльності

2182753.jpg

Даний тренінг підвищить рівень поінформованості учнів про світ робітничих професій, сформує у школярів уявлення про світ професій.

ьмовітоитм.png

НА САЙТІ МОНУ 

РОЗМІЩЕНО ПРОФОРІЄНТАЦІЮ ШКОЛЯРІВ

social-share.png
bottom of page