top of page

ВІРТУАЛЬНА СПІЛЬНОТА 

КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ   

ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ЧЕРНІГІВЩИНИ

logo_nmc-300x300.png
козацтво.jpg
24744400.jpg
фото валентина.jpg

     У закладах професійної (професійно-технічної) освіти Чернігівської області склалась певна система гурткової роботи, яка має велике виховне значення, бо до неї залучаються всі бажаючі учні за їх інтересами. Для того щоб в учнів була можливість розвивати свої здібності, розкрити свої таланти важливим у гуртковій роботі є різножанровість та можливість залучення учнів до світу прекрасного.

     Відомо, що будь-яке гурткове заняття – це окрема вистава, де режисером є саме керівник гуртка, а гуртківці – актори, які творять у міру своїх можливостей це дійство. Мета створення віртуальної спільноти керівників гуртків – об’єднати учасників в єдину творчу команду, сприяти вирішенню певних професійних завдань, задоволення спільних інтересів у мистецтві, взаємообмін інформацією в електронному просторі з метою подальшого вдосконалення мережі.

     

    Основна мета діяльності керівника гуртка створити найбільш сприятливі умови для розвитку особистості. Рівень діяльності сучасного керівника оцінюється такими критеріями:

- теоретичні надбання;

- вивчення і запровадження в роботі досвід педагогів новаторів;

- створення особистої авторської методики.

      Кожен учень – гарний талановитий, і коли він приходить в гурток – має досягти успіху, і не обов’язково займати перші місця у різноманітних  конкурсах, а, перш за все, відчути себе часткою великої дружньої родини, незалежно від того з якого середовища вона виходить.

     

 

      Саме слово спільнота означає зібрання людей, які мають багато спільного між собою, в тому числі спільні прагнення, цілі. Віртуальна спільнота керівників гуртків – найкращий спосіб обміну досвідом, залучення до участі у обговоренні спільних проблем професійної діяльності. В рамках спільноти усі учасники мають можливість миттєво обмінюватись повідомленнями, текстовими документами, електронними презентаціями, відео та аудіо файлами, а головне – знаннями для подальшого використання у своїй роботі.

bottom of page